Antalya - centrum tureckého turismu

Letovisko Antalya oplývá jedinečnou přírodní scenérií. Z jedné strany je obklopeno mohutným pohořím Taurus a z druhé pak Středozemním mořem. Antalya je jedním z nejvyhledávanějších letovisek v Turecku. Velkou oblíbenost získala díky své rozmanitosti a množstvím přírodních krás. Díky unikátní kombinaci historických památek a pobřeží je Antalya často nazývána jako "centrum tureckého turismu".

Bodrum - Bílé město

Bodrum leží v jihovýchodním cípu Malé Asie, poblíž řeckého ostrova Kos. Město je mezinárodním centrem jachtingu a turistiky. Bodrum je nazýván Bílým městem, díky množství světla a bílým pisčitým plážím. Narodil se zde Herodotos - známý řecký historik.

Fethiye - Tyrkysové pobřeží

Fethiye vás uchvátí plážemi a průzračným mořem. Je to hlavní letovisko "Tyrkysového pobřeží" - jižní část Egejské Riviéry. Letovisko patří ke středně velkým tureckým destinacím. Nabízí dostatek ubytovacích kapacit a je velmi vyhledávané v oblasti okolo letoviska Alanya.

Kusadasi - centrum cestovatelů

Kusadasi nenabízí jen čisté moře, ale také mnoho možností k výletům nejen v okolí. Jeho poloha je proto ideální k prozkoumání západní části Turecka a je také vyhledávaným místem cestovatelů.